Kilit Taşı Fiyatları Ankara

Asfalt malzemelerinin bir süre sonra bozulması nedeniyle asfalt döktüren kişiler sürekli masraflar ile uğraşmak zorunda kalıyor. Beton malzeme de gerek güneş ışığı gerekse de soğuk havaya maruz kalınca bir süre sonra bozulmaya başlıyor. Ancak bunlara alternatif olarak düşünebileceğimiz kilitli parke taşı diğer malzemelerin aksine uzun yıllar boyunca bozulmaya uğramıyor. Bu yüzden de parke taşları hem dayanıklı olmaları hem de fazla masrafa gerek duymamaları nedeniyle diğer malzemelerden daha fazla tercih ediliyor. Parke taşları hem kalın bir yapıya sahiptir hem de betonun daha dayanıklı halidir. Firmamızın ürettiği parke taşları özellikle yürüme yollarında yoğun olarak kullanılıyor.

Parke Taşlarının Özellikleri

Firmamız tarafından üretilen parke taşları altı ile sekiz cm kalınlığa sahip olarak üretiliyor. Bu taşlar hem sabit renk olan gri renkte hem de müşterilerin isteğine göre farklı renklerde üretiliyor. Bu renklendirme süreçlerinde özel boya ürünleri kullanıldığı için de satın aldığınız parke taşlarının renklerinde hiçbir şekilde solma meydana gelmeyecektir. Kilit taşı fiyatları Ankara üretilen taşta kullanılan malzemeye ve renge göre değişiklik gösterebilir.

Bu nedenle alacağınız kilit taşlarında renkli veya renksiz olmasına göre farklı fiyatlar vermekteyiz. Ancak fiyat farkları olsa da fiyat konusunda piyasadaki en uygun fiyatlı ürünleri ürettiğimizin teminatını veriyoruz. Ürettiğimiz parke taşlarında uygun fiyat politikası uygulanmasına karşın tüm taşlarında kaliteli malzeme kullanmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Şehirler

Firma olarak Ankara ilinde hizmet veriyoruz. Kilit taşı Ankara ilinde üretilmesine rağmen diğer illere de hizmetlerimiz bulunuyor. Firmamız tarafından üretilen kilit taşlarımız kilit taşı ustası arkadaşlarımız tarafından taş döşemesi yaptırmak istediğiniz yerlere gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra döşenmektedir. Bu döşemelerden önce kilitli taşların döşeneceği yerlerde gerekli yüzey düzeltmeleri ve ölçümler yapılmaktadır. Bu ölçümlerden sonra taş döşemeleri ustalarımız aracılığıyla başlayacaktır. Döşemeler sırasında taşların yerlerine tam olarak oturması için özel ekipmanlarımız da kullanılıyor. Parke taşlarınızın döşenmesinin ardından da taşların kaymaması ve yağmur sularının rahat geçmesi için özel kanal şeklinde taşlar da döşenmektedir.

Doldurma ve Döşeme Fiyatları

Ürettiğimiz ve satın aldığınız parke taşları döşeme işlemlerinin ardından parke araları özel kumlar ile doldurulur. Bu doldurma işlemlerinde kumların kullanılacağı miktar ustalarımız tarafından hesaplanacağı için taş aralıklarında tam olarak doldurma sağlanır. Firmamızın ürettiği kilitli taş fiyatları uygun olmakla birlikte döşenmesinde de uygun bir fiyat veriyoruz. Döşeme fiyatlarında döşenecek alana göre fiyat belirliyoruz. Ayrıca döşeme esnasında kırılma meydana geldiğinde tüm taşlar firmamızca ücretsiz olarak değiştirilmektedir. Ayrıca andezit taşı fiyatları yazısına bakmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir