Parke Taşı Fiyatları

Parke taşı, kilit taşı, bordür taşı gibi çok sayıda farklı hizmet sunan firmamız, sağlamlığı ile bilinen ve uzun ömürlü olarak kullanılan parke taşlarını, ekonomik fiyatlar ile müşterisine sunmaktadır. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu parke taşı fiyatları, uygun olduğu gibi oldukça kalitelidir. İstediğiniz renk ve ölçülerde parke taşlarını sizlere, ucuz fiyatlar ile sunuyoruz. Üstelik firmamız kolay ödeme seçenekleri sunarak, sizlerin keselerinin sarsılmamasını sağlamaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini en üst planda tutan firmamız, özellikle parke taşlarında sene sonuna kadar indirim yapmaktadır. Firmamızdan nakit olarak parke taşı alabileceğiniz gibi, kredi kartı ile de indirimli olarak güvenli şekilde ödeme yapabiliyorsunuz. Eğer banka havalesi ve EFT yapmak isterseniz, firmamız bu ödeme seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Siz de hemen parke taşı imalatı ve satışını yapan firmamız ile iletişime geçerek, uygun fiyatlar ile parke taşı hizmeti alabilirsiniz.

Parke Taşı Özellikleri Nelerdir?

Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu parke taşı hem oldukça sağlam bir yapıya sahip, hem de uzun süreli kullanıma uygundur. Parke taşı özellikleri ise oldukça fazladır.

Özellikleri ise şu şekildedir.

  • Kolay şekilde uygulanmaktadır ve oldukça ekonomiktir.
  • Altyapı çalışmasında ekonomik olarak kayıp vermemektedir.
  • Sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir.
  • Muhtemel olacak su birikintisini önler ve çevreye karşı uyumludur.
  • Değişik renklerde ve ölçülerde olmaktadır.
  • Malzemenin yenisi ve eskisi ile uyum sorunu çekmemektedir.
  • Yerli malzeme olup, soğuk hava şartlarına karşı oldukça sağlamdır.

Parke taşının bunların dışında daha birçok farklı özellikleri bulunmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan parke taşları, firmamız tarafından uygun fiyatlar ile sizlerin hizmetinize sunulmaktadır Oldukça estetik bir görüntüye sahip olan parke taşını firmamızdan temin etmek isterseniz, bizlerle kolay şekilde irtibata geçebilirsiniz.

Parke Taşı Kullanmanın Avantajları

Parke taşları sertliği ile bilinen ve oldukça dayanıklı taşlardır. Parke taşı kullanmanın avantajları ise oldukça fazladır. Parke taşları firmamızdan tarafından sizlere uygun fiyatlar ile verildiği gibi, kolay ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır. Parke taşını kullanmanız hem estetik olarak güzel bir yürüme yoluna, hem de sağlam bir zemine kavuşmanızı sağlamaktadır. Her türlü yaz ve kış hava şartlarına uygun olan ve pratik sökülüp takılma özelliğine sahip olan parke taşları, kaymayan bir taş çeşididir. Yağmur suyunda bile ayakkabılarınız taş üzerinde kaymamakta ve sizlerin düşmesini önlemektedir.

Parke Taşı Kullanım Alanları Nerelerdir?

Herkes tarafından sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü bilinen parke taşı, farklı alanlarda kullanılmaktadır. Parke taşı kullanım alanları arasında başta sokak aralarındaki yollar ve apartman önleri gelmektedir. Son zamanlarda parklara çok yoğun bir şekilde döşenen parke taşları, aynı zamanda otopark önlerinde koyulmaktadır. Çocuk oyun park ve bahçelerinde tercih edebileceğiniz parke taşını, sağlamlığı ve su geçirmeme özelliği için, sanayi alanlarında da tercih edebilirsiniz. Soğuk havaya karşı dayanıklı olan ve kar suyu karşısında aşınma yapmayan bu taşlar, firmamız tarafından sizlere uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Siz de firmamız ile irtibata geçerek, ekonomik fiyatlar ile parke taşı siparişi verebilir ve indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Parke Taşı Sipariş Verme Nasıl Oluyor?

Sağlam ve dayanıklı taşların imalatını ve satışını yapan kurumsal firmamız, sizlere indirimli olarak yılsonuna kadar parke taşı sunmaktadır. Firmamızın bu indirimlerinden yararlanmak isterseniz, parke taşı sipariş işlemlerini telefon ile bizleri arayarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri temsilcimiz sizlere her konuda yardımcı olduğu gibi, siparişlerinizi alma konusunda da yardım etmektedir.

Elektronik posta üzerinden firmamıza rahatlıkla ulaşabilir ve parke taşı siparişinizi ekonomik fiyatlar ile verebilirsiniz. Eğer dilerseniz firmamıza internet sitemiz üzerinden ulaşabilir ve siparişinizi kısa süre içerisinde verebilirsiniz. Online olarak sitemizin linkine tıklamanız ise, firmamızın parke taşı gibi daha birçok farklı hizmetlerinin fiyatlarından haberdar olmanızı sağlayacaktır. Hemen siz de firmamız ile irtibata geçerek, yarı yarıya indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Parke Taşı Garantili midir?

Parke taşı almak isteyen firmalar, işlerini garantiye almak adına parke taşı garantilimidir. Diye birtakım araştırmalar yapmaktadır. Firmamızın kendi imalatı ve uygun fiyatlarla satışını yaptığı parke taşı, garanti kapsamı içerisinde sizlere sunulmaktadır. Firmamızdan alacağınız parke taşının garanti belgesi bizzat firmamız tarafından sizlere sunulmakta ve sizlerin güveninizi kazanmaktayız. Firmamız için müşteri güvenini kazanmak oldukça önemli olduğu gibi, güvenilir şekilde hizmet sunmak bizleri firma olarak mutlu etmektedir. Siz de ister parke taşı, isterseniz de kilit taşı ve diğer taşları garantili ve uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir