Kilit Taşı Fiyatları

Kilit taşı bir diğer ismi ile parke taşı modelleri yaşam alanlarımızın dış mekanlarında sert zemin döşemelerinde betona alternatif olarak tercih ede bileceğiniz bir yapı ürünüdür. Sağlamlık konusunda uygulandığu her alan da tam not alan kilit taşı modelleri baskı bir betonun gibi düşüne bilirsiniz genel olarak park, bahçe.otopark alanları gibi bölgelerde uygulanmakatadır.

KİLİT TAŞI ANKARA

Kilit taşı Ankara en büyük avantajlarından bir tanesi deforme olan kilit taşı modellerin tadilat onarımı son derece basit ve bir o kadar da ekonomik olmasıdır. Peki kilit taşı Ankara Hangi Alanlarda uygulana bilir ?

● Açık ve kapalı otopark zeminleri

● Park Bahçe Yürüme Yolları

● Caddeler

● Sokaklar

● Hobi Bahçesi zeminleri

KİLİT TAŞI ZEMİNİ NASIL OLMALI

Kilit taşı uzman bir kilit taşı ustası ile ugulandığı taktirde uygulama yapılan alanda çok uzun yıllar istenilen verimi sağlayan bir uygulamadır. Tabi Bura da uygulama kadar kilit taşı uygulması yapılacak alan zemini ve kilit taşı kalitesi de son derece önem taşımaktadır. Kilit taşı sağlam bir zemin üzerine inşa edilmedilir ki çökmeler yaşanmasın eğer toprak bir zemine yapılacak ise Parke taşı uygulamasından önce zemin güçlendirmesi muhakak yapılmalıdır. Bunun da iki farklı yöntemleri vardır.

Yukarı da gördüğünüz alan toprak zemin üzerine güçlendirme yapılarak uygulanmıştır zemin güçlendirmesi 0-63 stabilize dolgu malzemesi ile de yapa bilirsiniz zemine beton atarak da kilit taşı döşemesi yapala bilirsiniz.Bu uygulama da 6cm kalınlığında kilitli parke taşı modeli tercih edilmiştir.

Kilit Taşı Modelleri

Kilit taşı modelleri Kilit taşı m2 fiyatları da modellerine ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. 6 cm ve 8 cm olarak üretilir. Özel isteklere bağlı olarak da 10 cm kalınlığında kilitli taş modellerini bulmanız mümkündür

●Aşık Taşı

●Elips Taşı

●S Taşı

●Baklava Taşı

●Küp Taşı

KİLİT TAŞI FİYATLARI

Kilit taşı fiyatları işçilik dahil Bir m2 si 35/40 aralıklarındadır firmamız Ankara içersinde kilitli taş döşeme hizmetlerini malzeme işçilik dahil olarak hizmet vermek tedir. Yukarı da belirtilen kilit taşı fiyatları 2020 yılı içesinde geçerlidir. Ancak kilit taşı fiyatı nı değiştere bilecek bir kaç neden de bahsedelim bu parke taşı modellerinin nakliyesi vinçli tırlar ile yapılmaktadır.

Onun için nakliye bedelleri Ankara içerisinde 750 tl ile 1000 TL aralıklarında değişmektedir. Ve 6 cm kalınlığında kilitli parke taşı nakliyesi tek sefer de 187 m2 dir. Bu metrajın altındaki metrajlara farklı fiyat tarifeleri uygulanmaktadır.

Kilit taşı fiyatları Ankara 1M2 Malzeme işçilik dahil 35/40 TL

KİLİT TAŞI USTASI ANKARA

Kilit taşı döşemesi yapılan alanda çok uzun yıllar kalıcı olacağından dolayı kilit taşı usta tercihi de oldukça önemlidir. çizgilerin düz gitmesi gerekir en önemlisi de parke taşı üzerinde su birikmemesi onun için su giderleri meyil işlemi mastar çekilirken profesyonel olarak yapılmalıdır. Aksi taktir de aşağıdaki duruma düşe bilir ve verilen emek ve bütçeniz boşa gide bilir.

●Kilit Taşı Ustası Yukarı da da belirtiğimiz gibi kilit taşı döşemesi yapılacak zemin usta tarafından kontrol edilmelidir.

●Kilit taşı yapılacak zeminde taş aralklarından ot çıkmamsı için alana laylon serilmesi yararınıza olacaktır.

●Kilit taşı uygulaması sonunda taş üzerine mutlaka kompaktör makinesi vurulması

●Parke taşı döşemelerinden sonra kilit taşı üzerine mil kum serilmelidir.

Yaklaşık 15 yıllık tecrübesi ile Ankara da bir çok referansı bulunan firmamız kilit taşı döşemesinde sizlere gerekli ödeme kolaylıklarını da sunmaktadır. Sizlerde 0532 410 6671 numaramızı arayak fikir alış verişinde buluna bilirsiniz ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir