Andezit Ankara Taşı

Andezit Ankara taşı ülkemizin birçok ilinde farklı fabrikalarda üretilse de Andezit taşı yani Andezit Ankara taşı başkente özel bir taş diyebiliriz. Ankara da üretilen Ankara taşları diğerleri ile kıyaslandığı zaman gözle de görüle bilecek kadar kalite farkı açık ve net bir şekilde ortadır. Andezit Ankara taşı diğer çevre düzenleme ürünlerinden ayıran en büyük farkı doğal taş olmasıdır. Dökme taşların aksine döşemesi yapılan alanlarda çok uzun yıllar kalıcı olacaktır. Andezit taşı fiyatları da 2020 Yılı içerisinde Ankara da 1 m2 işçilik dahil fiyatları 100/120 TL +KDV olarak fiyatlandırılmaktadır.

Bu fiyatlandırma içerisinde Andezit Ankara taşı 1 m2 Yerinde fiyatı 50 TL diğer ücretlendirme ise nakliye, uygulama sırasında mutlak gerekli olan kum, çimento, kalekim ve işçilik kısmıdır. Andezit taşı nakliyeleri hiyap yani vinçli nakliyeler ile yapılmaktadır. İşçilik fiyatları ise 1m2 30/40 TL aralıklarında olup. Bu fiyatlandırmalar andezit yer döşemeleri için geçerli olup duvar kaplamalarında fiyatlar daha yüksek rakamları görmektedir.

Andezit Ankara taşı yer döşemeleri için zemin çok önemlidir. Zeminde beton olması en önemli detaydır ve andezit taşı yer döşemesini daha uzun yıllar kullanışlı bir halde kalmasını sağlayacaktır. Toprak zemine kesinlikle andezit taşı döşemesi yapılmaz yapılırsa eğer bu uygulama kısa bir zaman sonra çökecektir verilen emekte harcanan para da boşa gitmiş olacaktır.

Andezit Ankara taşı uygulamasında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise taş kalitesi olacaktır. Şunu unutmayın ki en kaliteli taş ile en kötüsü arasında m2 fiyatlarında çok az rakamlar oynamaktadır. Aslında andezit taşı döşemeleri çok uzun yıllar kalıcı olduğu için cüzi rakamlardaki fiyatlara aldanmadan en kaliteli olanı almak uzun vadede daha avantajları sonuçları da beraberinde getirecektir. Andezit taşı döşemelerinde Ankara da Andezit taşı satışı ve garantili işçilik hizmeti alabileceğiniz firmamız 2019 yılında da sizlere ödeme kolaylıkları sunarak hizmet vermeye devam ediyor bizi hemen arayarak ücretsiz keşif ekimizden yararlana bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir